середу, 12 грудня 2018 р.

Виховний захід "Математичний ярмарок"


Конспект виховного заходу з математики «Математичний ярмарок»

Мета: розкрити роль математики у житті людини, у цікавій формі закріплювати обчислювальні навички дітей,  формувати  вміння переносити математичні знання у нестандартні ситуації, розвивати підприємницькі навички, математичну кмітливість, логічне мислення, вміння працювати в групі, виховувати пізнавальний інтерес , бажання вивчати математику та застосовувати знання з предмета у реальному житті.
 Обладнання: мультимедійний проектор, презентація Power Point, аудіо запис пісні «Український ярмарок» та руханки, таблички з прізвищами для роботи в групах: «Задаченки», «Прикладенки», «Відрізенки», «Квадратенки», картки з прикладами та задачами, кошики, солодощі, виготовлені вдома власноруч,

Хід виховного заходу
( Діти танцюють під пісню «Український ярмарок»)
1.     Зустріч гостей
1 учень :
Вітаю всіх на нашому веселому ярмарку!
Не проходьте повз,
Купуйте, продавайте!
Жартуйте, розважайтесь!
Всі на ярмарок приходьте,
Задач розв'язання  знаходьте!
2 учень:
Веселіться, радійте!
Та гав не ловіте!
Не товар, а справжній скарб!
Забирайте, хто гаразд!

вівторок, 11 вересня 2018 р.

Стоп, булінг!


11 вересня у 4-Б класі відбувся захід «Булінг – загроза сьогодення». Діти переглянули декілька соціальних роликів, ще раз переконалися, що ситуації булінгу не можна замовчувати, а слід завжди звертатися до авторитету дорослого: вчителя, батьків, психолога.


четвер, 31 травня 2018 р.

Аналіз виховної роботи класного керівника 3-Б класу за 2017-2018 навчальний рік


Аналіз виховної роботи класного керівника 3-Б класу
за 2017-2018 навчальний рік

        У минулому навчальному році я працювала класоводом 2-Б класу . На початку навчального року я визначила мету і завдання для дитячого колективу й для себе як класовода. Найважливішим моїм завданням я вважала створення найкомфортніших умов для успішної адаптації моїх другокласників після літніх канікул , допомогти вихованцям , сформувати у них позитивне ставлення до навчання, віру у свої сили.

пʼятницю, 13 квітня 2018 р.

Учительство в реаліях НУШ: перезавантаження


     Чому діти швидко втрачають бажання вчитися? Чому методики, які створювалися десятками років, вже не спрацьовують? Чому випускникам шкіл так важко стати успішними у сучасному світі?
        Ось ці питання, які все частіше постають перед педагогами. І наше з вами завдання це змінити.
      Ми, вчителі, повинні створити такі умови для дітей, за  яких вони будуть ходити до школи з радістю, перетворити школу механічного запам’ятовування  на школу компетентностей , які допоможуть дітям успішно навчатися й користуватися набутими знаннями у житті.

середу, 7 березня 2018 р.

Конспект уроку природознавства у 3 класі "Звірі (ссавці)"





Конспект уроку природознавства у 3 класі  
·                        Тема.  Звірі( ссавці)
·                         Тип уроку: урок засвоєння нових знань
·        Форми, методи і прийоми, застосовані під час уроку:
Методи навчання: словесні, наочні, проблемно-пошукові, інноваційні.
Форми роботи: групова, фронтальна, індивідуальна.
Прийоми роботи: інтерактивні вправи  «Займи позицію», «Мікрофон», «Незакінчене речення», технологія «Кейс-метод»; гра «Хто де живе?», робота за картками, тести, само оцінювання «Світлофор»;  .
·          Очікувані результати: учні розпізнають особливості звірів, розрізняють ссавців за способом харчування та середовищем існування, оцінюють роль звірів у природі та житті людини, уміють співпрацювати в групах.
·          Навчально-методичне забезпечення: підручник «Природознавство» для 3 класу, мультимедійний проектор та екран, комп’ютер, презентація , сигнальні картки «Світлофор» для самооцінювання та картки з буквами А, Б, В для виконання тестів,  завдання для роботи в групах (кейси), картки з математичними виразами, фото із зображенням птахів, звірів та середовищ їх існування, відеофрагмент фільму «Звірі (ссавці), відеозвернення тележурналіста, відеоповідомлення учнів, аркуші ватману, маркери,  бейджики.

Мета: 
формувати предметні компетентності:
-         ввести нове поняття «ссавці»;   
-         ознайомити учнів з головними відмінними ознаками ссавців; 
-         формувати уявлення про рослиноїдних, всеїдних ссавців та хижаків;  
-         розвивати вміння оцінювати, аналізувати, порівнювати, класифікувати інформацію;
-         виховувати інтерес до навколишнього світу, бережне ставлення до тварин, любов до природи та рідного краю.

формувати  ключові  компетентності;
- планувати  власну діяльність у відповідності до поставленого завдання та шукати засоби його розв’язання;
- формувати вміння брати на себе відповідальність , виявляти ініціативу, самостійно здобувати нові знання;
- розвивати вміння співпрацювати в групах, формулювати власні думки, доводити свою точку зору ,:
- сприяти формуванню ціннісного ставлення до природного світу.

Хід уроку
I.                  Організаційний момент
- Діти, ви хочете провести час на уроці з користю та задоволенням? Тоді давайте візьмемо з собою гарний настрій та посмішку.  Торкніться долоньками один одного та побажайте успіху.